Proljetno skijanje u Dolomitima

14.3-16.03.2025.

Cijena izleta:

395,00 495,00 

POSTANI ČLAN HULJS-A, UŽIVAJ U SUPER SKI IZLETIMA I BROJNIM POPUSTIMA!

NAPOMENA: Kupnja aranžmana moguća je članovima HULJS SKI, te je za kupnju istog potrebna registracija članstva. Registriraj se OVDJE.

Proljetno skijanje rezervirano je za najmondeniji skijališki sustav Europe Dolomiti Superski: Alta Badia & Sella Rondu

300 km najuređenijih skijaških staza na Sella Rondi (Val Gardena, San Casiano, Arabba, Marmolada, Val di Fassa, Canazei) čekaju samo na Vas kao i naši i voditelji grupa za skijanje po Sella Rondi za one koje žele.​

GARANTIRANI POLASCI:
  • 14.03.2025.
    • Zagreb
    • Rijeka (min. broj putnika 7)
    • Dalmacija (min. broj putnika 7)

Naš domaćin biti će Hotel Elisabeth

HULJS SKIJAŠKA GRUPA UZ VODITELJA
  • skijanje po svim skijalištima uz voditelja grupe (licencirani učitelj skijanja)
  • druženje i zafrkancija tokom skijanja i upoznavanje skijališta i bajti
  • elementi napredne škole skijanja tokom svih dana
  • završetak skijanja uz druženje na apres ski partyu
ZAJEDNIČKI APRES SKI PARTY U SUBOTU CLUB MORITZINO

Za sve naše članovi koji su ljubitelji Apres ski party, skupa se družimo u Club Moritzino od 15:00 do 16:30!

Što je uključeno u cijenu?

Prijevoz s vaše lokacije do skijališta te povratak u Hrvatsku

2 noćenja u Hotelu 3*S

Doručak

Večera

Bazen

Putno zdrastveno osiguranje, osiguranje od otkaza putovanja i odgovornosti prema trećim osobama

Saune

Apres ski party Moritzino

 

Skipass: odrasli 228 €, djeca 168 €

Boravišna pristojba 4€/dan

 

Četvrtak 13.03.2025. – Dalmacija – Zagreb

Polazak iz Splita očekuje se oko 21:00 sat prema Zagrebu gdje se prelazi u autobus

Petak 14.03.2025. – Hrvatska – Corvara

Prije prvog skijaškog dana dolazimo na skijalište oko 08:30 gdje odmah startamo za skijanjem kako bi kvalitetno iskoristili dan. Polazak prema Hotelu očekuje se oko 17:15 sati nakon čega nam slijedi check in i večera.​

Subota 15.03.2025. – Chienes – La Villa – Chienes

U 08:00 polazak prema La Villa-i, skijanje od 08:30 do 16:30. Polazak prema Hotelu u 17:00

Apres ski party u Club Moritzino od 15:00 do 16:30!

Nedjelja 16.03.2025. Chienes – 3 Zinnen Dolomites

Check out i polazak prema 3 Zinnen Dolomites u 08:00 skijanje do 16:00 i polazak prema kućama oko 16:30. Bus iz Dalmacije kreće oko 15:30 sati radi što bržeg dolaska do Splita

HULJS ŠKOLA SKIJANJA je tu za sve koji nisu stali na skije ili žele unaprijediti svoju tehniku.

Za tri dana:

  • škola skijanja 3 dana po 3 sata (09:15 – 12:15)
  • licencirani instruktori HZUTS-a s međunarodnim dozvolama
  • Cijena škole skijanja: 160 € po osobi

Škola skijanja od iznimnog je značaja prije svega za osobe koje staju prvi puta na snijeg, a isto tako i za samouke skijaše. Mi vam svakako savjetujemo svima da odu barem jedanput u školu skijanja kako bi  im ski učitelj ukazao na pogreške koje rade i popravio, jer u datom trenutku to znanje sigurno će puno bolje biti korišteno ako se nađe opasnoj situaciji iz koje će se puno lakše izvući s navedenim znanjem.

Trodnevna škola skijanja idealna je za spojiti tri dana učenja i uskijavanja te svladavanje tehnike. 

Rezerviraj ODMAH JER KAPACITETI SU OGRANIČENI!

Prijava se ispunjava za svakog putnika individualno. Kupovina u paru ili grupno nije moguća, ali možete navesti s kime želite sjedit i dijeliti sobu.

POSTANI HULJS ČLAN I UŽIVAJ U POGODNOSTIMA

NAPOMENA: Kupnja aranžmana moguća je članovima HULJS SKI, te je za kupnju istog potrebna registracija članstva. Registriraj se OVDJE.